Notebook 2006 yılından itibaren perakende sektöründe kırtasiye, kitap, oyuncak, çanta, sanatsal ve hobi malzemeleri gibi tedarikçisi olarak çekirdek bir kadro ile hizmet vermeye başlamıştır. 
 
Kaliteli hizmet anlayışı ile hızla büyüyen Notebook, 2007 yılında İstanbul İstinyepark Avm'de, 2008 yılında İstanbul Kanyon Avm'de, 2009 yılında Bursa Korupark Avm'de, 2011 yılında İstanbul Akbatı Avm'de, 2012 İstanbul Aquaflorya Avm, 2015 yılında Mall of İstanbul Avm'de, 2017 yılında Ankara Nextlevel Avm ve İstanbul Vadistanbul Avm'de açtığı mağazalarla perakende sektöründe faaliyet göstermeye devam etti.
 
Sektöründe rakiplerine üstünlük sağlayabilmek için dünyadaki yenilikleri sürekli takip eden ve etkin bir satın alma gücü yaratarak sektörün liderleri arasındaki yerini başarıyla alan Notebook, kendi markası bünyesinde sunduğu ürünler ile birlikte ürün portföyünü genişletmiştir. 
 
Notebook genişleyen ürün yelpazesine müşterilerinin ihtiyaçlarına yenilikçi bakış açısını da ekleyerek inovatif çözümler sunmaya devam etmektedir.
 
Bugün Notebook, Türkiye’de 8 perakende mağazası ve notebookkirtasiye.com internet mağazası ile yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat, kolay ödeme seçenekleri ve çözüm odaklı, güler yüzlü çalışanları ile uluslararası bir marka oluşturmanın arzusu ve motivasyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.
 
www.notebookkirtasiye.com güvenli online alışveriş imkanı ile Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına kişiye özgü, kaliteli, inovatif, uygun fiyat avantajlı çözüm önerileri sunarak yaşam alanlarının kolayca konfora kavuşmasını sağlamaktadır.
 
Notebook Mağazalarında yaklaşık 25.000 ürün satılmaktadır. Bu zengin ürün yelpazesi içerisinde her zevke, ihtiyaca ve bütçeye hitap edebilmenin gururunu yaşamaktadır.